https://l.icdbcdn.com/oh/3f008224-c1ee-4281-800e-2eaafa13a0ae.jpg?w=2080-0
Rezervaţi acum

Aici puteţi scrie un mic text introductiv de bun venit adresat celor care vizitează site-ul dvs.

Aceasta este oportunitatea prin care puteţi comunica vizitatorilor site-ului dvs. propunerile unice de vânzare referitoare la rezervările de vacanţă propuse de dvs., dar şi mesajele cheie.

Încercaţi să răspundeţi la următoarele întrebări:

  • Ce tip de proprietare oferiţi spre închiriere (ex. vilă, apartament, casă, etc.)?
  • Prin ce anume se diferenţiază propunerile dvs. de rezervări de vacanţă faţă de celelalte? Ce anume le face să fie unice? Care este punctul esenţial ce le recomandă (ex. piscină, vedere către munte, etc.)?
  • Care sunt facilităţile cheie pe care proprietatea închiriată de dvs. le propune (ex. dormitoare, este adaptată pentru cât mai multe persoane, bucătărie, stil)?
  • Cum arată zona din apropierea proprietăţii dvs.? Care este punctul cheie de atracţie turistică din zona din apropiere (ex. acces la plajă, pârtii de schi, etc.)?

Aici puteţi adăuga oricare alt conţinut, ex. un motto simbolic, un rezumat al “ofertei speciale” sau o fotografie cu proprietatea dvs. propusă spre închiriere. Adăugaţi conţinutul printr-un click pe butonul “Add new widget”, din partea de sus a acestei pagini.

În general, vă recomandăm să afişaţi aceste caracteristici ale proprietăţii pe pagina principală, întrucât acestea vă vor ajuta să vă construiţi credibilitate şi încredere, de exemplu:

  • Un text luat dintr-o opinie specială lăsată pe site (ex. din partea unui consultant turistic)
  • O opinie referitoare la proprietatea dvs. din partea unei oficialităţi
  • O recomandare sau un mesaj din cartea vizitatorilor din partea unui oaspete
  • O menţiune care subliniază apartenenţa dvs. la o asociaţie (ex. VRMA)

NELLE VICINANZE:

Commissariato di pubblica sicurezza 112

Villa Borghese

Pincio (Parco storico) Galleria Borghese tel. 068413979 o 060608

Galleria Nazionale d'arte Moderna tel. 060608

Accademia Nazionale d'Arte Moderna tel. 06322981

Villa Ada Savoia (Parco storico)Museo Macro di via Nizza tel. 06696271

Luiss Rome University tel. 06852251

Villa Taverna (Residenza Ambasciata Americana) Bio Parco di Roma tel. 063608211

Quartiere coppedè (Quartiere Storico)

Via Veneto (Nota per il film La dolce vita)

Chiesa Parrocchiale di San Roberto Bellarmino

BAR E RISTORANTI 

Ristorante Taverna Rossini tel. 0684242903

Ristorante Pescheria Rossini tel. 3355381123

Caffè Rossini tel. 3755612362

Caffè Hungaria tel. 0649779481

Tavola calda Saturno tel. 068081790

Ristorante Il Mattarello Parioli tel. 068554083

Zero Restaurant tel. 068415015

Ristorante Palmerïe Parioli tel. 3807417379

Ristorante Al Ceppo

ATTIVITÀ COMMERCIALI E SERVIZI

Euronics viale Rossini 

Supermercato Todis

Supermercato Tigre

Supermercato Conad

Profumeria Douglas viale Parioli 

Nails Gallery viale Rossini

Flanella Grigia abbigliamento uomo

Oriani abbigliamento uomo

Midena camiceria uomo

Isidora Paz lingerie luxury

Gibot abbigliamento donna 

Clinica Mater Dei

Centro Fisiokinesiterapico

COLLEGAMENTI PUBBLICI E PRIVATI

COLLEGAMENTI PUBBLICI 

Autobus 360 direzione stazione Termini - Areoporto di Fiumicino Tram 19 direzione Prati - Vaticano - Basilica di San Pietro

COLLEGAMENTI PRIVATI 

Servizio Taxi Piazza Verdi (tel. 060609 )

Noleggio auto con conducente Uber (https://www.uber.com/it/it/rid...)

Cooltra scooter a noleggio (https://cooltra.com/it/)

Lime biciclette elettriche e monopattini a noleggio (https://www.li.me/it-it)