
Buraya yazabilirsiniz web adresine gelen ziyaretçileri karşılayan tanıtıcı pazarlama yazısını.
Web adresi ziyaretçilerinize tatil kiralamada sahip olduğunuz eşsiz satış tekliflerinizi ve anahtar mesajları vermeniz için bir fırsattır burası.
Aşağıdaki sorulara cevap vermeyi deneyiniz:

Buraya ekleyebilirsiniz herhangi bir içerik, ör. Değerlendirme rozeti, "özel teklif" yazısı ya da kira ortamınızın resmi. Bu sayfanın üstünde yer alan "Add new widget" butonuna tıklayarak içerik ekleyiniz.
Genel olarak, güven ve kredibilitenizi oluşturmaya yardımcı olması için ana sayfanız üzerine rozetleri göstermenizi tavsiye etmekteyiz, örneğin:

Commissariato di pubblica sicurezza 112
Villa Borghese
Pincio (Parco storico) Galleria Borghese tel. 068413979 o 060608
Galleria Nazionale d'arte Moderna tel. 060608
Accademia Nazionale d'Arte Moderna tel. 06322981
Villa Ada Savoia (Parco storico)Museo Macro di via Nizza tel. 06696271
Luiss Rome University tel. 06852251
Villa Taverna (Residenza Ambasciata Americana) Bio Parco di Roma tel. 063608211
Quartiere coppedè (Quartiere Storico)
Via Veneto (Nota per il film La dolce vita)
Chiesa Parrocchiale di San Roberto Bellarmino
Ristorante Taverna Rossini tel. 0684242903
Ristorante Pescheria Rossini tel. 3355381123
Caffè Rossini tel. 3755612362
Caffè Hungaria tel. 0649779481
Tavola calda Saturno tel. 068081790
Ristorante Il Mattarello Parioli tel. 068554083
Zero Restaurant tel. 068415015
Ristorante Palmerïe Parioli tel. 3807417379
Ristorante Al Ceppo
Euronics viale Rossini
Supermercato Todis
Supermercato Tigre
Supermercato Conad
Profumeria Douglas viale Parioli
Nails Gallery viale Rossini
Flanella Grigia abbigliamento uomo
Oriani abbigliamento uomo
Midena camiceria uomo
Isidora Paz lingerie luxury
Gibot abbigliamento donna
Clinica Mater Dei
Centro Fisiokinesiterapico

Autobus 360 direzione stazione Termini - Areoporto di Fiumicino Tram 19 direzione Prati - Vaticano - Basilica di San Pietro
Servizio Taxi Piazza Verdi (tel. 060609 )
Noleggio auto con conducente Uber (https://www.uber.com/it/it/rid...)
Cooltra scooter a noleggio (https://cooltra.com/it/)
Lime biciclette elettriche e monopattini a noleggio (https://www.li.me/it-it)