https://l.icdbcdn.com/oh/3f008224-c1ee-4281-800e-2eaafa13a0ae.jpg?w=2080-0
Şimdi Rezervasyon Yap

Buraya yazabilirsiniz web adresine gelen ziyaretçileri karşılayan tanıtıcı pazarlama yazısını.

Web adresi ziyaretçilerinize tatil kiralamada sahip olduğunuz eşsiz satış tekliflerinizi ve anahtar mesajları vermeniz için bir fırsattır burası.

Aşağıdaki sorulara cevap vermeyi deneyiniz:

  • Ne tür bir mülk sunuyorsunuz (ör. villa, apartman, ev, vb.)?
  • Tatil kiralama seçeneğinizi diğerlerin ayıran şey nedir? Eşsiz kılan şey ne? Çarpıcı olan şeyler nelerdir (ör. Yüzme havuzu, dağ görünümü, vb.)?
  • Kira ortamınızın realiteleri nelerdir (e.g. yatak odaları, kaç kişi için uygun, mutfak, stil)?
  • Ne tür bir çevreye sahip? Etrafında cazip kılan şey nedir (ör. plaj erişimi, kayak platformu, vb.)?

Buraya ekleyebilirsiniz herhangi bir içerik, ör. Değerlendirme rozeti, "özel teklif" yazısı ya da kira ortamınızın resmi. Bu sayfanın üstünde yer alan "Add new widget" butonuna tıklayarak içerik ekleyiniz.

Genel olarak, güven ve kredibilitenizi oluşturmaya yardımcı olması için ana sayfanız üzerine rozetleri göstermenizi tavsiye etmekteyiz, örneğin:

  • Önder bir değerlendirme sitesi rozeti (ör. Tripadvisor)
  • Resmi bir organ tarafından mülkünüzü sertifikalandıran rozet
  • Önceki misafirlerinize ait ziyaretçi defteri ya da görüşler
  • Bir kuruma olan üyeliğinize dikkat çeken bir rozet (ör. VRMA)

NELLE VICINANZE:

Commissariato di pubblica sicurezza 112

Villa Borghese

Pincio (Parco storico) Galleria Borghese tel. 068413979 o 060608

Galleria Nazionale d'arte Moderna tel. 060608

Accademia Nazionale d'Arte Moderna tel. 06322981

Villa Ada Savoia (Parco storico)Museo Macro di via Nizza tel. 06696271

Luiss Rome University tel. 06852251

Villa Taverna (Residenza Ambasciata Americana) Bio Parco di Roma tel. 063608211

Quartiere coppedè (Quartiere Storico)

Via Veneto (Nota per il film La dolce vita)

Chiesa Parrocchiale di San Roberto Bellarmino

BAR E RISTORANTI 

Ristorante Taverna Rossini tel. 0684242903

Ristorante Pescheria Rossini tel. 3355381123

Caffè Rossini tel. 3755612362

Caffè Hungaria tel. 0649779481

Tavola calda Saturno tel. 068081790

Ristorante Il Mattarello Parioli tel. 068554083

Zero Restaurant tel. 068415015

Ristorante Palmerïe Parioli tel. 3807417379

Ristorante Al Ceppo

ATTIVITÀ COMMERCIALI E SERVIZI

Euronics viale Rossini 

Supermercato Todis

Supermercato Tigre

Supermercato Conad

Profumeria Douglas viale Parioli 

Nails Gallery viale Rossini

Flanella Grigia abbigliamento uomo

Oriani abbigliamento uomo

Midena camiceria uomo

Isidora Paz lingerie luxury

Gibot abbigliamento donna 

Clinica Mater Dei

Centro Fisiokinesiterapico

COLLEGAMENTI PUBBLICI E PRIVATI

COLLEGAMENTI PUBBLICI 

Autobus 360 direzione stazione Termini - Areoporto di Fiumicino Tram 19 direzione Prati - Vaticano - Basilica di San Pietro

COLLEGAMENTI PRIVATI 

Servizio Taxi Piazza Verdi (tel. 060609 )

Noleggio auto con conducente Uber (https://www.uber.com/it/it/rid...)

Cooltra scooter a noleggio (https://cooltra.com/it/)

Lime biciclette elettriche e monopattini a noleggio (https://www.li.me/it-it)